cz | de
Cestovní kancelář PangeoTours
Malá parta - 15 lidí Plná penze, česká posádka
Poznávací zájezd Tajemná Kolumbie, MapaZ dopisů našich spokojených klientů

Poznávací zájezd Kolumbie, Ekvádor

Tajemná Kolumbie

Cartagena - perla koloniálních měst, N.P. Tayrona – divoké pobřeží, nádherné pláže, San Agustín, Tierradentro – unikátní archeologické lokality, scenérie v poušti Tatacoa, Bogotá – beze slov, tu musí vidět každý...

ID
termín
cena zájezdu
letenka
 
19361-01
01.04.19 - 26.04.19
62 300 Kč
30 000 Kč
Poslední volné místo
19361-02
25.08.19 - 19.09.19
62 300 Kč
30 000 Kč
20361-01
24.08.20 - 18.09.20
62 300 Kč
30 000 Kč
orientační cena

MÁME NEJŠIRŠÍ PROGRAM ZE VŠECH!!! Ač tajemná, otevírá svoji náruč. Krajina, s pověstí nebezpečí a válek drogových gangů, je dnes ve skutečnosti úplně jiná, bezpečná. Ochotní a usměvaví lidé na severu, na jihu poznáte, že až sem zasahovala incká říše. Kolumbii z velké části pokrývají vysoká pohoří rozeklaná příkrými srázy a hlubokými údolími. Svahy pokrývají plantáže kávy a exotického ovoce. Polovina světové produkce smaragdů pochází právě z kolumbijských dolů. Navštívíme Cartagenu – jedno z nejhezčích měst v Jižní Americe i Bogotu a další města. N.P. Tayrona s divokým pobřežím i nádhernými plážemi. Archeologické lokality San Augustin a snad i Tierradentro. A bude toho ještě víc! Vydejte se tedy s námi na cestu, zájezd doporučujeme spojit se zájezdem“ Z Limy na rovník“.


1. – 3. den: Odlet z Evropy do Cartageny, návštěva nejkrásnějšího koloniálního města v Kolumbii . Fakultativně celodenní výlet lodí na souostroví Islas del Rosario, korálové ostrovy, šnorchlování, mořské akvárium, pláž Playa Blanca, karibský skvost. (podle aktivit cca 30 – 50 $)

4. – 7. den: Volcan de Lodo El Totumo – bahenní koupel s léčebnými účinky, Santa Marta, jedno z nejstarších měst Kolumbie a místo kde zemřel osvoboditel Jižní Ameriky – Simon Bolívar. N.P. Tayrona – nádherné pláže, možnost treku pralesem do Pueblita – vesničky starší, než legendárni Ciudad Perdida. Přesun podhůřím And k městu Medellín.

8. – 9. den: Medellín, prohlídka hlavního města regionu Antioquia, druhého největšího města Kolumbie. La Piedra del Peňol – 200 metrů vysoký žulový monolit s nádhernou vyhlídkou, 650 schodů do nebe.

10. – 12. den: Bucamaranga, prohlídka města kterému se přezdívá “Město Parků” a je známo kávovými plantážemi na okolních svazích. Kaňon Chicamocha. Více než 6ti kilometrová lanovka, kterou se můžete spustit z hrany kaňonu na dno a pak až na jeho druhou stranu. Villa de Leyva. Půvabné město, kde se zastavil čas. Možnost výletů po okolí – paleontologické muzeum, treky okolní přírodou. Vodopády, jezera. Zipaquirá – unikátní katedrála v solném dole.

13. – 16. den: Bogotá – hlavní město s nejvýznamnějším muzeem zlata na světě, koloniální čtvrť La Candelaria, muzea, galerie a historické památky. Poušť Desierto de la Tatacoa – pískovcové skály mnoha barev, bazény v poušti!!

17. – 19. den: Podaří se nám navštívit Tierradentro? Úžasný archeologický areál s obřími pohřebními komorami dávné civilizace. San Agustín – až 7 metrů vysoké kamenné sochy u hrobů tajemné kultury. Tyto dva archeologické areály jsou opravdovou lahůdkou pro laiky i odborníky.

20. – 23. den: Salto Mortiňo – 140 metrů vysoký vodopád, průjezd N.P. Puracé. Popayán – bělostné univerzitní město spisovatelů, malířů a básníků, muzeí a kostelů. Přejezd přes průsmyky And s krásnými výhledy v dramatické krajině; plantáže cukrové třtiny v rovinách. Pasto – koloniální architektura, 12 kostelů, malé muzeum zlata, návštěva kostela Santuario de las Lajas – „kolumbijské Lurdy“, překrásný kostel nad řekou Rio Guaitara. Přejezd do Ekvádoru.

24. – 26. den: Quito – prohlídka ekvádorské metropole, návštěva monumentu na rovníku, odlet a přílet do Evropy.


Cena zahrnuje: dopravu hotelbusem, stravu v hotelbusu ve formě plné penze bez nápojů, ubytování v hotelbusu, služby technického doprovodu, tištěného průvodce po trase zájezdu, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje: vstupy do objektů a národních parků a lokalit, fakultativní výlety, nápoje kromě čaje k snídani, cestovní pojištění, letenky včetně tax a poplatků, místní odletové taxy, dopravu.

Odletová mista: Praha, Vídeň, Mnichov

Cesta může být realizována opačným směrem.
Další informace: Kompletní přehled zájezdů

Poznávací zájezd Tajemná Kolumbie
Poznávací zájezd Tajemná Kolumbie
Poznávací zájezd Tajemná Kolumbie
Poznávací zájezd Americký hotelbus
Poznávací zájezd Tajemná Kolumbie
Poznávací zájezd Tajemná Kolumbie
Poznávací zájezd Tajemná Kolumbie