Poznávací zájezd nehotelbusový zájezdSilvestr v Petrohradě

5 dní | Rusko

1. den

příjezd do Petrohradu. Po setkání s průvodce prohlídka města, která zahrnuje pamětihodnosti města a nejkrásnější chrámy – Spasitele na rozlité krvi a Katedrála sv. Izáka. Zastávka u Kazaňské katedrály. Příjezd na hotel, osobní volno. (cca 3 hod. průvodcovské služby a doprava).
Doplňkový program – návštěva divadla, opery nebo baletu.

2. den

po snídani setkání s průvodcem na recepci hotelu. V tento den se vydáte do Petropavlovské pevnosti, kde navštívíte katedrálu sv.Petra a Pavla s hrobkami ruských imperátorů a vězení v baště Trubetského. Oběd v centru města – individuálně. Přesun do světoznámého muzea výtvarného, dekorativního a užitého umění Ermitáž. Muzeum má sbírku přes tři miliony uměleckých děl a památek světové kultury. Je to druhé největší muzeum umění na světě. Prohlídka muzea s průvodcem. Po návštěvě muzea přesun zpět do hotelu. (Cca 6 hod. průvodcovské služby a doprava). Večer – příprava na silvestrovskou noc – "Silvestr 2020 v hotelu Grand Oktyabrskaya nebo v hotelu Moskva – formou all inclusive – místenka, nápoje alko + nealko, šampaňské, víno, pivo, bohatý teplý a studený bufet, kulturní program.

3. den

volno – individuální program

4. den

po snídani setkání s průvodcem na recepci hotelu. Tento den bude věnován prohlídce čarokrásného Carského sela v současném městečku Puškin. Než se tam vydáme, navštívíme Izákovský chrám. Po prohlídce chrámu vás zveme na fascinující prohlídku Katarinského paláce s jedinečnou jantarovou komnatou! Po návštěvě paláce půjdeme do nedalekého městečka Pavlovsk, kde navštívíme tradiční ruskou restauraci "Podvorie". Bude pro vás připraveno degustační menu (studené a teplé občerstvení, polévka, teplé jídlo, dezert, káva, bílé a červené víno, vodka). Po obědě navštívíte park komplexu–muzea Pavlovsk. Čeká vás nezapomenutelný zážitek – jízda na "ruské trojce" – jízda v parku s malým občerstvením – svařené víno, káva nebo čaj + pirožky. Návrat do hotelu v Petrohradě. (Cca 10 hod. průvodcovské služby a doprava)

5. den

snídaně, odjezd z hotelu, rozlučková mini–prohlídka města a transfer na letiště, či železniční stanici.

Cena zahrnuje

degustační menu v tradiční ruské restauraci. Ubytování v hotelu. Komfortní doprava dle programu. Vstupenky do všech muzeí a paláců podle programu. Průvodce v českém/slovenském jazyce. Audiosystém. Jízda „ruskou trojkou“. Vstupenky na „Silvestrovskou noc 2020“ v hotelu Moskva****.

Cena nezahrnuje

Vstupenky do divadla, na balet, či operu. Letecká doprava do Petrohradu, víza do Petrohradu 600 Kč, jednolůžko za příplatek 1200Kč osoba/noc

Odletové místo: Praha, Vídeň, Bratislava

Termíny a ceny

30.12.2022 - 3.1.2023
cena zájezdu: 20 700 Kč
letenka: 3 500 Kč
OBJEDNAT
ZRUŠENO
cena letenky je orientační