Poznávací zájezd Za tokajským vínem

5 dní | Maďarsko

Maďarsko – země termálních lázní, skvělého vína a měst s bohatou historií je cílem tohoto zájezdu. Cestu zahájíme v Budapešti, městě s nádhernou polohou na břehu Dunaje, “Hradní čtvrť” je maďarskou perlou na seznamu UNESCO. Relaxovat budeme moci ve vyhlášeném lázeňském středisku Miskolc–Tapolca při úpatí pohoří Bükk. Navštívíme také oblast Tokaje, zapsanou na seznamu Světového dědictví UNESCO, kde budete moci ochutnat světoznámé tokajské víno. Naši cestu zakončíme v malebném Egeru.

Termíny a ceny

9.10.2024 - 13.10.2024
cena zájezdu: 8 500 Kč
REZERVOVAT
VYPRODÁNO
7.5.2025 - 11.5.2025
cena zájezdu: 8 900 Kč
1.10.2025 - 5.10.2025
cena zájezdu: 8 900 Kč

1. den

odjezd z Českých Budějovic, Prahy, přejezd do Budapešti.

2. den

Budapešť – prohlídka města World Heritage Site, Budínské panorama – Hradní čtvrť s královským palácem, Gellértova hora s Citadelou, Rybářská bašta, Řetězový most, městské lázně

3. den

lázeňské město Miskolc–Tapolca – unikátní jeskynní lázně, termální koupele, relaxace, nádherné lesnaté scenérie pohoří Bükk. přejezd do Tokaje – městečko v centru Tokajského podhůří World Heritage Site, rodiště světoznámého tokajského vína, kterému je přezdíváno “víno králů a král vín”.

4. den

Eger – prohlídka města s příjemnou atmosférou malých uliček, řemeslných dílen pod baštami egerského hradu, zdejší bazilika je třetím největším chrámem v Maďarsku, možnost relaxace v lázních, přesun do ČR.

5. den

příjezd do Prahy a Českých Budějovic v ranních a dopoledních hodinách.

Cena zahrnuje

dopravu hotelbusem, stravu v hotelbusu ve formě plné penze bez nápojů, ubytování v hotelbusu, služby technického doprovodu, elektronického průvodce po trase zájezdu, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

vstupy do objektů, národních parků a lokalit, fakultativní výlety, nápoje kromě čaje k snídani, cestovní pojištění.

Odjezdová mista: České Budějovice, Praha, Brno

Z dopisů našich spokojených zákazníků

Datum: 12.10.2023

Dobrý den,
nenašla jsem, kde napsat recenzi, tak píšu na mail, doufam, ze muze byt Usmívající se
Učastnila jsem se mého prvního - a určitě ne posledního - zájezdu s vámi 5. - 9. října "Za tokajským vínem".
Jsem naprosto nadšena ze všeho, Hotelbus je úžasná věc, pro mě byl tento zájezd na zkoušku, jestli podobný způsob cestování mi může vyhovovat a myslií, že rozhodně ano. Spaní v kabince v pohodě.
Naši dva řidiči/průvodci Bob a Ivan byli opravdu úžasní. Trpělivost kterou s námi, často "neposlušnými" účastníky zájezdu měli bych fakt chtěla mít taky. I díky jim byl náš zájezd opravdu krásným zážitkem.
Prostě za me rozhodně palec nahoru a už si v katalogu vybírám příští zájezd.
Díky Pangeo Usmívající se
Šárka z Liberce

Datum: 11.10.2023

Dobrý den, 9.10.2023 jsme se vrátili ze zájezdu za Tokajským vínem, musíme poděkovat úžasným šoférům Bobovi a Ivanovi za nadstandardní péči a take že spojili celý kolektiv v jednu partu. Jestli nám zdraví dovolí, tak určitě přiští rok si vybereme další zájezd. Moc děkujeme celé vaší cestovní kanceláří za krásné zájezdy, které nabízíte. Moc spokojených klientu v dalších letech Vlastik, Luďka a Jindřiška

Datum: 14.5.2023

Dobrý den všem, rádi bychom poděkovali za laskavou péči Míry a Petry na zájezdu Za tokajským vínem. Moc jsme si to užili, všechno bylo fajn. Tak zase někdy!

Eva Bohutínská a Jarda Bursík

Termíny a ceny

9.10.2024 - 13.10.2024
cena zájezdu: 8 500 Kč
REZERVOVAT
VYPRODÁNO
7.5.2025 - 11.5.2025
cena zájezdu: 8 900 Kč
1.10.2025 - 5.10.2025
cena zájezdu: 8 900 Kč
Poznávací zájezd Za tokajským vínem, Mapa

Těšte se na

Budapešť – hlavní město „země lázní“ s příjemnou atmosférou

Miskolc–Tapolca – unikátní jeskynní lázně

Eger – nádherná barokní architektura pod egerským hradem

Tokaj – rodiště světoznámého vína