Poznávací zájezd Polskem až do Pobaltí

12 dní | Litva, Lotyšsko, Estonsko, Polsko

Posledních 8 volných míst!
!!! NOVINKA !!!

Litva, Lotyšsko a Estonsko nabízejí návštěvníkům pohledy do své bohaté historie i mnohé přírodní krásy, hlavní města Vilnius, Riga i Tallin lákají citlivě zrestaurovanými historickými jádry. Uvidíme kouzelný Gaujasský národní park s hradem Turaida, zastavíme se i na plážích Baltského more, u unikátního písečného poloostrova Kurská kosa, u mystické Hory křížů. V Polsku navštívíme jeho nejzajímavější historická a přírodní místa: Mazurská jezera, Varšavu, kouzelný Krakov, solný důl Wieliczka, NP Bělověžský prales s Zubrem evropským a NP Pieniny na řece Dunajec.

Termíny a ceny

15.5.2023 - 26.5.2023
cena zájezdu: 29 900 Kč
Posledních 7 volných míst!
!!! NOVINKA !!!
2.8.2023 - 13.8.2023
cena zájezdu: 29 900 Kč
Posledních 8 volných míst!
!!! NOVINKA !!!

1. – 2. den

odjezd z Českých Budějovic a Prahy, hrad Malbork – krátká zastávka u nějvětší gotické stavby světa, návštěva muzea Hitlerova Vlčího doupěte.

3. – 4. den

Mazurská jezera – výlet lodí po jezeře, Kurská kosa – národní park (Unesco), unikátní písečný poloostrov. Hora křížů – mystické návrší se čtyřmi sty tisíci kříži, Riga – hlavní město Lotyšska.

5. – 6. den

Tallin – významný přístav a hlavní město Estonska, Čudské jezero – význačná místa východního Estonska. Sigulda – zastávka v Gaujasském národním parku, hrad Turaida.

7. – 8. den

Vilnius – prohlídka hlavního města Litvy, Trakai – hrad na jezerním ostrově, přejezd do Polska – Bělověžský NP – turistika v unikátním původním Bělověžském pralese s volně žijícím Zubrem evropským (Unesco).

9. – 10. den

Varšava – prohlídka hlavního města Polska, Krakov – malebné staré město s historickou zástavbou a hradem Wawel, solný důl Wieliczka – patří k nejstarším světovým solným dolům

11. – 12. den

Pieninský NP návštěva a turistika v přírodním parku na řece Dunajec s plavbou na unikátních původních vorech – pltích po řece. návrat do ČR.

Cena zahrnuje

dopravu hotelbusem, stravu v hotelbusu ve formě plné penze bez nápojů, ubytování v hotelbusu, služby technického doprovodu, elektronického průvodce po trase zájezdu, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

vstupy do objektů, národních parků a lokalit, fakultativní výlety, nápoje kromě čaje k snídani, cestovní pojištění.

Odjezdová mista: České Budějovice, Praha

Z dopisů našich spokojených zákazníků

Datum: 17.6.2019

Dobrý den a ahoj všem! Moc děkujeme za bezvadný zájezd do Pobaltí, Ruska a Polska! Všechno bylo fajn, skvěle připravený program, výborné jídlo (hlavně pomazánky od Boba!!!:-)), sešla se i dobrá parta, večer jsme poseděli a zazpívali si. Prostě jsme si užili a na tom mají velkou zásluhu i Bob a Pavel. Tak zase někdy!

A přejeme krásné léto!

Eva Bohutínská a Jarda Bursík

Hodně šťastných a bezpečných kilometru přeje Jitka ze Zlína.

Termíny a ceny

15.5.2023 - 26.5.2023
cena zájezdu: 29 900 Kč
Posledních 7 volných míst!
!!! NOVINKA !!!
2.8.2023 - 13.8.2023
cena zájezdu: 29 900 Kč
Posledních 8 volných míst!
!!! NOVINKA !!!
Poznávací zájezd Polskem až do Pobaltí, Mapa

Těšte se na

Riga, Tallinn, Vilnius - historická hlavní města pobaltských států

Hora křížů – návrší s lesem tisíců křížů

Kurská kosa – unikátní písečný poloostrov (UNESCO)

Bělověžský prales – turistika v opravdovém původnim pralese s volně žijícím Zubrem evropským (UNESCO)

Pieninský NP – turistika a plavba na původních vorech – pltích po řece Dunajec