Poznávací zájezd Polskem až do Pobaltí

12 dní | Litva, Lotyšsko, Estonsko, Polsko

Poslední volné místo!

Litva, Lotyšsko a Estonsko nabízejí návštěvníkům pohledy do své bohaté historie i mnohé přírodní krásy, hlavní města Vilnius, Riga i Tallin lákají citlivě zrestaurovanými historickými jádry. Uvidíme kouzelný Gaujasský národní park s hradem Turaida, zastavíme se i na plážích Baltského moře, u unikátního písečného poloostrova Kurská kosa, u mystické Hory křížů. V Polsku navštívíme jeho nejzajímavější historická a přírodní místa: Mazurská jezera, Varšavu, kouzelný Krakov, solný důl Wieliczka, NP Bělověžský prales s zubrem evropským a NP Pieniny na řece Dunajec.

Termíny a ceny

31.7.2024 - 11.8.2024
cena zájezdu: 29 900 Kč
Poslední volné místo!

1. – 2. den

odjezd z Českých Budějovic a Prahy, hrad Malbork – krátká zastávka u nějvětší gotické stavby světa, návštěva muzea Hitlerova Vlčího doupěte.

3. – 4. den

Mazurská jezera – výlet lodí po jezeře, Kurská kosa – národní park (Unesco), unikátní písečný poloostrov. Hora křížů – mystické návrší se čtyřmi sty tisíci kříži, Riga – hlavní město Lotyšska.

5. – 6. den

Tallin – významný přístav a hlavní město Estonska, Sigulda – zastávka v Gaujasském národním parku, hrad Turaida.

7. – 8. den

Vilnius – prohlídka hlavního města Litvy, Trakai – hrad na jezerním ostrově, přejezd do Polska – město Bialystok – zahrady paláce Branicki nazývané Polské Versailles, Bělověžský NP – návštěva unikátního původního pralesa s volně žijícím zubrem evropským (Unesco).

9. – 10. den

Varšava – prohlídka hlavního města Polska, Krakov – malebné staré město s historickou zástavbou a hradem Wawel, solný důl Wieliczka – patří k nejstarším světovým solným dolům

11. – 12. den

Pieninský NP návštěva a turistika v přírodním parku na řece Dunajec s plavbou na unikátních původních vorech – pltích po řece. návrat do ČR.

Cena zahrnuje

dopravu hotelbusem, stravu v hotelbusu ve formě plné penze bez nápojů, ubytování v hotelbusu, služby technického doprovodu, elektronického průvodce po trase zájezdu, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

vstupy do objektů, národních parků a lokalit, fakultativní výlety, nápoje kromě čaje k snídani, cestovní pojištění.

Odjezdová mista: České Budějovice, Praha

Z dopisů našich spokojených zákazníků

Datum: 22.8.2023

Dobrý den,

chtěla bych celému vašemu týmu velmi poděkovat za uspořádaný zájezd a za to, jaký servis poskytujete.
Skvělá komunikace před i během zájezdu.
Profesionální a hlavně lidský přístup (celkový servis) Dalibora a Petera byl luxusní.
Načasování příjezdu na určitá místa, kde jsme předešli návalu turistů a měli dostatek času na prohlídku a připomenutí informací o navštíveném místě či "maping meetingu", byl perfektní.
Všechen čas byl dokonale vyplněn a přitom to nebylo pro mě v žádném (či nuceném) "kvapíku".
Byla jsem s vámi poprvé a i v takovém typu cestování, a veřte, že když se nás Dalibor po úvodním slovu po nástupu do autobusu zeptal, kolik nás tu je nováčků, a z 19 klientů to bylo POUZE šest, tak to pro mě mluví za vše. Což se pak i potvrdilo během komunikace s ostatními.
Na tomto zájezdu se sešela parta vynikacích a hlavně pohodových lidí, kteří dávají takovým projetkům vyšší rozměr, ale bez vašeho perfektního základu by to nikdy nešlo.

Jěště jednou velké díky všem, kdo za takovou realizací stojí a přeji Vám další nové klienty, protože komu tento typ cestování vyhovuje, musí být Váš. B-)

Marcela Grohová

Datum: 16.8.2023

Vážení a milí přátelé z Pangea,

ráda bych touto cestou poděkovala za výborné služby obou průvodců / řidičů / kuchařů , Dalibora a Petra, na cestě Polskem do Pobaltí. I když jsem s Vámi jela, zejména z časových důvodů, teprve podruhé / poprvé Patagonie ve 2008 / opět jsem nadšená. Opravdu jste jedineční. 

A znovu po letech musím konstatovat, že si váš způsob cestování vybírají i skvělí lidé. Parta byla opravdu výborná.

Přeji Vám všem pevné zdraví a chuť pokračovat ve Vašich plánech.

Lída

Termíny a ceny

31.7.2024 - 11.8.2024
cena zájezdu: 29 900 Kč
Poslední volné místo!
Poznávací zájezd Polskem až do Pobaltí, Mapa

Těšte se na

Riga, Tallinn, Vilnius - historická hlavní města pobaltských států

Hora křížů – návrší s lesem tisíců křížů

Kurská kosa – unikátní písečný poloostrov (UNESCO)

Bělověžský prales – turistika v opravdovém původnim pralese s volně žijícím Zubrem evropským (UNESCO)

Pieninský NP – turistika a plavba na původních vorech – pltích po řece Dunajec