cz | de
Cestovní kancelář PangeoTours
Poznávací zájezd Caorle - víkend u moře, MapaZ dopisů našich spokojených klientů

Poznávací zájezd Itálie

Caorle - víkend u moře

Pojeďte na dva dny k moři a vyzkoušejte si cestování hotelbusem. Tato krátká cesta je určená pro všechny, kdo si chtějí užít koupání a odpočinku u moře, vyzkoušet si, jak se cestuje v našem hotelbusu a „neztratit“ ani jeden den dovolené, protože odjíždíme v pátek večer a zpět doma jsme v pondělí v časných ranních hodinách.

ID
termín
cena zájezdu
 
19149-02
30.08.19 - 02.09.19
4 700 Kč
VYPRODÁNO

Pojeďte na dva dny k moři a vyzkoušejte si cestování hotelbusem. Tato krátká cesta je určená pro všechny, kdo si chtějí užít koupání a odpočinku u moře, vyzkoušet si, jak se cestuje v našem hotelbusu a „neztratit“ ani jeden den dovolené, protože odjíždíme v pátek večer a zpět doma jsme v pondělí v časných ranních hodinách.


1. den: odjezd z Českých Budějovic ve 20 hodin večer.

2. den: příjezd v ranních hodinách do Itálie, do kempu v Caorle, celý den relaxace, koupačka na pláži, večerní posezení s italským vínkem.

3. den: koupání, relaxace na pláži nebo v malebném městečku Caorle,možnost návštevy Benátek (místní dopravou od kempu – cca 10Eur), v 17 hod odjezd domů.

4. den: v časných ranních hodinách dojezd do ČR cca ve 3 hodiny.


Cena zahrnuje: dopravu hotelbusem, 2 x pná penze v hotelbusu bez nápojů, ubytování v hotelbusu, služby technického doprovodu, tištěného průvodce po trase zájezdu, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje: vstupy do objektů, národních parků a lokalit, fakultativní výlety, nápoje kromě čaje k snídani, cestovní pojištění, jízdenku na místní dopravu.

Odjezdové misto: České Budějovice, Praha
Další informace: Kompletní přehled zájezdů

Poznávací zájezd Caorle - víkend u moře - vyzkoušejte si hotelbus s CK Pangeotours, Itálie