cz | de
Cestovní kancelář PangeoTours
Poznávací zájezd Toskánsko - kolébka renesance, MapaZ dopisů našich spokojených klientů

Poznávací zájezd Itálie

Toskánsko - kolébka renesance

Pisa - šikmá věž, Siena - metropole umění, Florencie - perla renesance, Volterra - středověký klenot


Kraj proslulý nádhernými přírodními scenériemi, kraj malířů a fotografů. Ve zvlněné krajině je tiše ukryta historie od starých Etrusků přes renesanci až po moderní umění. Kamenná městečka obklopená hradbami plná nádherných paláců a kostelů, kontrastují s vinicemi a olivovými háji. Pojďte, naplníme se klidem a pohodou toskánské krajiny.


1. den: Odjezd z Českých Budějovic a Prahy. Dojezd k Sieně.

2. den: Ráno dojezd do Sieny, celodenní prohlídka města, kde se prý zastavil čas – a Pizza del Campo, Palazzo Pubblico, Casa di Santa Caterina, Pinacoteca Nazionale, San Domenica a Dóm.

3. den: Volterra – etruské opevněné město proslavené výrobky z alabastru, odpoledne přesun k moři, koupání.

4. den: Pisa – celodenní prohlídka města – známá šikmá věž, Dóm a baptisterium a další klenoty architektury, návrat k moři do kempu.

5. den: Odjezd na prohlídku města Lucca – rodiště Pucciniho, skvostný kostel San Michel in Foro, odjezd do kempu ve Florencii.

6. den: Odjezd na celodenní prohlídku města Florencie – Michelangelův David, Piazza di San Marco, Convento de San Marco, Dóm a baptisterium, Santa Croce a další úchvatná díla, přejezd ke Caorle.

7. den: Dojezd k plážím, do odpoledních hodin koupání v oblasti Caorle, odpoledne přesun směrem k domovu. Noc na dálničním odpočívadle.

8. den: Návrat do České republiky.


Cena zahrnuje: dopravu hotelbusem, stravu v hotelbusu ve formě plné penze bez nápojů, ubytování v hotelbusu, služby technického doprovodu, tištěného průvodce po trase zájezdu, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje: vstupy do objektů, národních parků a lokalit, fakultativní výlety, nápoje kromě čaje k snídani, cestovní pojištění.

Odjezdová mista: České Budějovice, Praha
Další informace: Kompletní přehled zájezdů

Poznávací zájezd Toskánsko - kolébka renesance, poznávací zájezd Itálie s CK Pangeotours, Itálie
Poznávací zájezd Toskánsko - kolébka renesance, poznávací zájezd Itálie s CK Pangeotours, Itálie