cz | de
Cestovní kancelář PangeoTours
Z dopisů našich spokojených klientů

Poznávací zájezd Anglie

Flying legends - Duxford - letecká show Anglie


Šesti denní výlet na nejznámější letecké dny. 26.výročí se koná v Anglii u města Duxford. Vychutnejte si světové, bezkonkurenční, choreografické vystoupení představující jedinečné typy letadel, které společně jen tak neuvidíte.Letecké dny vyvrcholí ve finální formaci Balbo, když se všichni bojovníci druhé světové války dostanou na oblohu, aby vás pozdravili. Po cestě zpět nám zbyde čas na návštěvu místních památek.


1. den: Odjezd z Prahy.

2. den: Dopoledne plavba trajektem přes kanál La Manche. Navštěva památníku Bitvy o Británii v Capel–le–Ferne v hrabství Kent na východním pobřeží Anglie. Příjezd do kempu poblíž Duxfordu.

3. den: Letecká show Duxford, prohlídka IWM – Imperial War Museum Duxford. Kolekci muzea tvoří nejlepší sbírky tanků, vojenských vozidel, dělostřelectva i letadel. Nachází se zde i Americké letecké muzeum American Air Museum. (je zahrnuto v ceně vstupenky na leteckou show)

4. den: Letecká show Duxford, volný program.

5. den: Přejezd do Londýna,dopolední navštěva Royal Air Force muzea v londýnském Hendonu. V centru je možná prohlídka válečného křižníku HMS Belfast, volný program. Odjezd zpět do ČR

6. den: Navrát do České republiky.


Cena zahrnuje: dopravu hotelbusem, stravu v hotelbusu ve formě polopenze bez nápojů, ubytování v hotelbusu, trajekt, služby technického doprovodu, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje: vstupy do objektů, národních parků a lokalit, fakultativní výlety, nápoje kromě čaje k snídani, cestovní pojištění, dopravu v Londýně, vstupenku na leteckou show Duxford.

Odjezdová mista: Praha, České Budějovice

Cena vstupenky na leteckou show cca 30Ł

více informací o letecké show najdete zde: www.flyinglegends.com
Další informace: Kompletní přehled zájezdů

Poznávací zájezd Flying legends - Duxford - letecká show 2, Velká Británie
Poznávací zájezd Flying legends - Duxford - letecká show, Velká Británie