cz | de
Cestovní kancelář PangeoTours
Z dopisů našich spokojených klientů

Poznávací zájezd Laos

Týden v Laosu

Vang Vieng – horská krajina s proslulými jeskyněmi, Planina džbánů – záhadná planina se spoustou obřích kamenných nádob starých dva tisíce let, Luang Prabang – město zapsané v seznamu UNESCO

ID
termín
cena zájezdu
letenka
 
18455-02
02.12.18 - 11.12.18
21 500 Kč
20 000 Kč
19455-01
26.03.19 - 07.04.19
22 000 Kč
20 000 Kč
19455-02
02.12.19 - 11.12.19
21 500 Kč
20 000 Kč
orientační cena

Týden v zajímavé zemi s bohatou, a někdy pochmurnou minulostí. Vesnická metropole Vientiane, tajemná Planina džbánů, okouzlující ráno s průvodem mnichů v historickém Luang Prabangu i cesta spektakulární horskou krajinou patří k vrcholům tohoto nahlédnutí za bambusovou oponu. Návštěvu Laosu lze spojit s velkou cestou po Barmě a Thajsku a zkompletovat tak cestovatelský okruh po bývalých francouzských koloniích Vietnamu a Kambodži.


1. – 2. den: přílet do Bangkoku, seznámení s thajskou metropolí, královský palác, Wat Po, kanály, přesun do Nong Khai, na thajsko–laoskou hranici.

3. den: Vientiane – laoská metropole s vesnickou atmosférou, chrámy Wat Si Muang a Sisaket, That Louang, nejposvátnější stúpa v zemi, laoský vítězný oblouk Patouxai.

4. – 5. den: Phonsavan – prach laoských cest vynahrazují krásné horské scenerie i tajemná Planina džbánů, která nás čeká na konci putování. Původ obřích kamenných nádob zůstává záhadou, jejich stáří je odhadováno na dva tisíce let. Nahlédnutí do pohnuté laoské historie, která ze země během konfliktu ve Vietnamu učinila nejbombardovanější území v dějinách, Xieng Khouang, bývalé hlavní město království Phuan.

6. – 7. den: historický Luang Prabang World Heritage Site, výhled na město z kopce Phousi, půvabný noční trh, ranní procesí mnichů. Královský palác, chrámy Wat Xiang Thong, Wat Saen, návštěva laoské vesnice a osvěžení v jezírcích vodopádu Tad Sae.

8. – 10. den: horskou krajinou do jeskyněmi protkaného Vang Viengu. Přejezd do Thajska a návrat do Bangkoku.


Cena zahrnuje: kompletní místní dopravu, ubytování v hotelech turistické kategorie, služby českého delegáta a dle potřeb místního průvodce, pojištění CK proti úpadku, informační materiály.

Cena nezahrnuje: vstupní víza, vstupy do objektů, národních parků a lokalit, stravu, cestovní pojištění, letenku včetně poplatků a tax, místní odletové taxy, vstupní víza, dopravu z/na letiště.

Odjezdová mista: Praha, Vídeň, Mnichov

Cena je stanovena na základě aktuálních (k září 2015) cen místních letenek, pokud dojde ke změně cen letenek, bude nutné navýšení ceny.

Uvedená cena letenky je orientační a bude pro zájemce o zájezd poptána podle velikosti skupiny a aktuální nabídky leteckých společností.
Další informace: Kompletní přehled zájezdů

Poznávací zájezd Týden v Laosu
Poznávací zájezd Týden v Laosu
Poznávací zájezd Týden v Laosu
Poznávací zájezd Týden v Laosu
Poznávací zájezd Týden v Laosu
Poznávací zájezd Týden v Laosu
Poznávací zájezd Týden v Laosu