cz | de
Cestovní kancelář PangeoTours
Poznávací zájezd Na kole kolem Dunaje, MapaZ dopisů našich spokojených klientů

Poznávací zájezd Rakousko

Na kole kolem Dunaje

Schlögen – nejkrásnější vyhlídka na Dunaji, Aschach an der Donau – příjemné městečko s pobřežní kolonádou, Pasov – historické město na soutoku tří řek, Linz – historická perla Horního Rakouska

ID
termín
cena zájezdu
 
19188-01
14.06.19 - 17.06.19
6 700 Kč
19188-02
13.07.19 - 16.07.19
6 700 Kč

Základy této cesty kolem evropského veletoku udělali již Římané. Cesta tu byla dříve, než byl vynalezen bicykl, a vedla z Řezna až do Bělehradu. Dnes je to velmi příjemná a upravená cesta, krásné přírodní scenerie, možnost návštěvy historickým míst a dostupnost všech zajímavostí z ní dělají jednu z neoblíbenějších v Evropě. Pro svou nenáročnost je vhodná pro cyklisty bez velkých cílů, je to prostě pohodovka pro všechny.


1. den: odjezd z Prahy a Českých Budějovic, Pasov – krátká prohlídka města, na kole kolem Dunaje do kempu. (na kole cca 20km).

2. den: cesta kolem evropského veletoku mezi nádherně upravenými domy a vesničkami, přívozem přes řeku a výstup na nejkrásnější vyhlídku na Dunaji, Schlögen, kolem dunajských zákrut do historického města Aschach an der Donau – pobřežní kolonáda a zámeček (na kole cca 50 km).

3. den: pohodová cesta k městečku Ottensheim, přívoz, příjemné město se zámkem na skále – Faustschlössl, Linz – perla Horního Rakouska, prohlídka historického centra, přes Mauthausen kolem soutoku s řekou Enns do vesnice Au an der Donau. (cyklo cca 60 km).

4. den: vesnička Mitterkirchen, cesta rakouským venkovem přes vesničku Saxen zpět k Dunaji, historické město Grein s krásným zámkem a historickým centrem (cyklo cca 30 km), odjezd a příjezd do ČR.


Cena zahrnuje: dopravu hotelbusem, stravu v hotelbusu ve formě plné penze bez nápojů, ubytování v hotelbusu, služby technického doprovodu, tištěného průvodce po trase zájezdu, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje: vstupy do objektů, národních parků a lokalit, fakultativní výlety, nápoje kromě čaje k snídani, cestovní pojištění.

Odjezdová mista: České Budějovice, Praha
Další informace: Kompletní přehled zájezdů

Poznávací zájezd Chile, Argentina, Bolívie, Peru - Jižní Amerika - 73 500 Kč + letenka Poznávací zájezd K VIKTORIINÝM VODOPÁDŮM  - Jižní Afrika - 49 000 Kč + letenka  -  AKCE 2019 Poznávací zájezd Polsko, Bělorusko, Rusko - Za poklady staré Rusi Poznávací zájezd Island letecky s turistikou Poznávací zájezd Pobaltím do Petrohradu - 23 700 Kč Poznávací zájezd Maroko, Španělsko - Marokem až na okraj Sahary - 31 400 Kč Poznávací zájezd NORSKEM AŽ NA NORDKAPP - 39 700 Kč
Objednejte si katalog Poznávací zájezdy CK Pangeo tours 2018
Foto a video z cest hotalbusem Pangeo tours Poznávací zájezdy cestovní kanceláře Pangeo tours