Poznávací zájezd Vánoce v Jihoafrické republice

18 dní | JAR

Doporučujeme

Vánoce a Sivestr na jižní polokouli si zpestříme návštěvou Jihoafrické republiky, o které se právem tvrdí, že se jedná o celý svět v jedné zemi. Na cestě Jihoafrickou republikou uvidíme to nejkrásnější, co tato země nabízí, přírodu i kulturní památky. V Kapském Městě navštívíme známou Stolovou horu, fantastickou botanickou zahradu i jedinečné akvárium, podíváme se na mys Dobré naděje, projdeme se pod impozantními skalními útvary v Dračích horách. Budeme obdivovat divoká zvířata i divokou přírodu v Krugerově parku ale i Hluhluhve.

1. – 2. den

odlet z Evropy do Johannesburgu a přesun k NP Kruger.

3. – 4. den

Krugerův národní park – nejznámější a největší národní park Jižní Afriky, ideální místo pro vaše safari, domov nepřeberného

5. – 6. den

NP Hluhluhve–iMfolozi – safari hotelbusem po malebném parku, kterému se ne neprávem říká malý Kruger. Velká koncentrace nejen nosorožců.

7. – 8. den

Vánoce na plážích Indického oceánu.

9. – 11. den

Dračí hory – majestátní přírodní scenérie na hranicích s Lesothem, turistika v národním parku Royal Natal, trek pod skalní masiv Amfiteátr, vodopád Tugela – 2.nejvyšší vodopád světa s celkovou výškou 948 metrů.

12. – 13. den

Cango Caves – jeskyně s impozantní výzdobou, Střelkový mys – nejjižnější bod Afriky, setkání dvou oceánů.

14. – 15. den

Silvestr v Kapském Městě, Kapské město – Stolová hora – impozantní vyhlídka na město a okolí, prohlídka města, největší botanická zahrada Afriky, mořské akvárium s faunou dvou oceánů, Long street s bary a krámky, dokreslující atmosféru města, nábřeží a doky Waterfront – s kolonií místních tuleňů.

16. – 18. den

Kapský poloostrov. Mys Dobré naděje – místo setkání Indického oceánu a Atlantiku, exkurze na pštrosí farmu, Simons Town – Boulders –kolonie tučňáků, odlet a přílet do Evropy.

Cena zahrnuje

dopravu hotelbusem, stravu v hotelbusu ve formě plné penze bez nápojů, ubytování v hotelbusu, služby technického doprovodu, tištěný průvodce po trase zájezdu, pojištění CK proti úpadku, vstupy do vyjmenovaných lokalit: mys Dobré naděje, Royal Natal, NP Kruger, NP Hluhluhve.

Cena nezahrnuje

vstupy do objektů a nevyjmenovaných národních parků, fakultativní výlety, stravu a ubytování na vícedenních fakultativních výletech, nápoje kromě čaje k snídani, cestovní pojištění, letenky včetně tax a poplatků, místní odletové taxy, dopravu na/z letiště.

Odletové místo: Praha, Vídeň, Mnichov

Videotéka cest hotelbusy Pangeotours

Afrika nekouše!

Termíny a ceny

18.12.2021 - 4.1.2022
cena zájezdu: 45 000 Kč
letenka: 27 000 Kč
OBJEDNAT
ZRUŠENO
18.12.2022 - 4.1.2023
cena zájezdu: 54 500 Kč
letenka: 27 000 Kč
cena letenky je orientační
Poznávací zájezd Vánoce v Jihoafrické republice, Mapa

Těšte se na

Kapské město – město s výjimečnou polohou pod Stolovou horou

NP Kruger – největší národní park jižní Afriky, šance vidět „velkou pětku“

NP Royal Natal - majestátní přírodní scenérie