cz | de
Cestovní kancelář PangeoTours
Malá parta - 15 lidí Plná penze, česká posádka
Poznávací zájezd Vánoce v Jihoafrické republice, MapaZ dopisů našich spokojených klientů

Poznávací zájezd JAR, Svazijsko, Lesotho

Vánoce v Jihoafrické republice

Kapské město – město s výjimečnou polohou pod Stolovou horou, Lesotho – horské království, NP Kruger – největší národní park jižní Afriky, šance vidět „velkou pětku“, Svazijsko – malebné domorodé vesnice

ID
termín
cena zájezdu
letenka
 
19231-01
18.12.19 - 04.01.20
47 000 Kč
30 000 Kč
orientační cena

Vánoce a Sivestr na jižní polokouli si zpestříme návštěvou Jihoafrické republiky, o které se právem tvrdí, že se jedná o celý svět v jedné zemi. Na cestě Jihoafrickou republikou uvidíme to nejkrásnější, co tato země nabízí, přírodu i kulturní památky. V Kapském Městě navštívíme známou Stolovou horu, fantastickou botanickou zahradu i jedinečné akvárium, podíváme se na mys Dobré naděje, projdeme se pod impozantními skalními útvary v Dračích horách. Budeme obdivovat divoká zvířata i divokou přírodu v Krugerově parku. Navštívíme i exotické Svazijské a Lesothské království.


1. – 2. den: odlet z Evropy do Johannesburgu a přesun k NP Kruger.

3. – 4. den: Krugerův národní park – nejznámější a největší národní park Jižní Afriky, ideální místo pro vaše safari, domov nepřeberného množství zvířat, včetně známé "velké pětky".

5. – 6. den: Svazijské království – miniaturní stát mezi JAR a Mosambikem. Královský národní park Hlane. Malebné horské vesničky Mantenga – centrum místních řemesel. Mantenga Falls – 95 m vysoký vodopád.

7. – 8. den: Vánoce na plážích Indického oceánu.

9. – 11. den: Dračí hory – majestátní přírodní scenérie na hranicích s Lesothem, turistika v národním parku Royal Natal, trek pod skalní masiv Amfiteátr, Lesotho – malebné království v jihoafrických horách.

12. – 13. den: Cango Caves – jeskyně s impozantní výzdobou, Střelkový mys – nejjižnější bod Afriky, setkání dvou oceánů.

14. – 15. den: Silvestr v Kapském Městě, Kapské město – Stolová hora – impozantní vyhlídka na město a okolí, prohlídka města, největší botanická zahrada Afriky, mořské akvárium s faunou dvou oceánů, Long street s bary a krámky, dokreslující atmosféru města, nábřeží a doky Waterfront – s kolonií místních tuleňů.

16. – 18. den: Kapský poloostrov. Mys Dobré naděje – místo setkání Indického oceánu a Atlantiku, exkurze na pštrosí farmu, Simons Town – Boulders –kolonie tučňáků, odlet a přílet do Evropy.


Cena zahrnuje: dopravu hotelbusem, stravu v hotelbusu ve formě plné penze bez nápojů, ubytování v hotelbusu, služby technického doprovodu, tištěný průvodce po trase zájezdu, pojištění CK proti úpadku, vstupy do vyjmenovaných lokalit: mys Dobré naděje, Royal Natal, NP Kruger, NP Hlane.

Cena nezahrnuje: vstupy do objektů a nevyjmenovaných národních parků, fakultativní výlety, stravu a ubytování na vícedenních fakultativních výletech, nápoje kromě čaje k snídani, cestovní pojištění, letenky včetně tax a poplatků, místní odletové taxy, dopravu na/z letiště.

Odletové místo: Praha, Vídeň, Mnichov
Další informace: Kompletní přehled zájezdů

Poznávací zájezd Africký hotelbus
Poznávací zájezd Zájezd 231
Poznávací zájezd Zájezd 231
Poznávací zájezd Zájezd 231
Poznávací zájezd Zájezd 231
Poznávací zájezd Zájezd 231
Poznávací zájezd Zájezd 231