cz | de
Cestovní kancelář PangeoTours
Z dopisů našich spokojených klientů

Poznávací zájezd Thajsko, Kambodža, Filipíny

Thajsko, Kambodža, Filipíny: památky, příroda, pláže


Tři země v jednom. Buddhistické Thajsko s horečnatou metropolí Bangkokem i bývalým hlavním městem Ayuthayou, Kambodža s velkolepým chrámovým komplexem Angkor a Filipíny s nádhernými bílými plážemi Bantayanu i obřími žraloky velrybími. Na své si přijdou milovníci památek, dobrého jídla, přírody i odpočinku na plážích.


1. – 3.den: odlet a přílet do Bangkoku, prohlídka Bangkoku. Královský palác a chrám Wat Phra Keo se sochou smaragdového Buddhy, Wat Pho se 46 m dlouhou pozlacenou sochou ležícího Buddhy, chrám úsvitu Wat Arun s nádhernou vyhlídkou na centrální Bangkok a řeku Chao Prayu, plavba po kanálech a po řece Chao Praya.

4. den: do bývalého hlavního města Siamu Ayuthaye, kdysi většího města než Londýn i do půvabného sídla siamských králů v Bang Pa Inu.

5. den: přejezd do Kambodži do města Siem Reap, které je výchozím místem pro návštěvu světoznámého chrámového komplexu Angkor. Bufetová večeře s khmerskými tanci.

6. – 7. den: Angkor Wat – prohlídka světové památky World Heritage Site, fantastické khmerské chrámy, některé zcela pohlcené džunglí, možnost prohlídky Angkoru z koše vyhlídkového balonu, obří siluety kamenných chrámů, fotogenický východ slunce, novější historie Kambodže v muzeu pozemních min, tržnice města Siem Reap i nahlédnutí pod pokličku khmerské kuchyně. V noci odlet na Filipíny.

8. den: Přílet do Manily, odlet do Cebu City – dopoledne odpočinek, odpoledne prohlídka města – relikvie Santa Nino – filipínské Jezulátko a Magelanův kříž – místo prvního křestu v zemi.

9. den: ostrov Bohol, unikátní scenérie čokoládových kopců (přibližně 1 400), výstup na panoramatickou vyhlídku, návštěva chovné stanice nejmenšího primáta na světě a symbolu země nártouna filipínského, nejstarší španělské kostely na Filipínách.

10. den: Podél jižního pobřeží ostrova Cebu do Oslobu – nezapomenutelný zážitek v podobě pozorování nebo šnorchlování s velrybím žralokem – největší rybou na světě (ty místní 8 – 10 m)(fakultativně, cca 500 Kč)), vodopády Kawasan – kaskády vodopádů s průzračnými jezírky

11. – 15. den: Přesun na nádherné bílé liduprázdné pláže tropického ráje ostrova Bantayan, kde nenarazíte na davy turistů a hlučné diskotéky, relaxace pod palmami, koupání v průzračném smaragdovém moři, lodičkou na korálové útesy Virgin Island. Návrat do Manily.

16. den: Kráterové jezero Taal s jedním z nejaktivnějších filipínských vulkánů v jeho středu – výstup na vrchol.

17. – 18. den: Manila tour: Historická čtvrť Intramuros, pevnost Santiago, klášter sv.Augustina World Heritage Site, Rizalův park. Odlet a návrat do Evropy.


Cena zahrnuje: ubytování turistického typu, dopravu: letenky Siem Reap – Manila, Manila – Cebu – Manila, privátní minivany, transfery, taxi ve městech, loď v Bangkoku, českého tour leadera, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje: vstupní víza, vstupy do objektů a národních parků a lokalit, fakultativní výlety, stravu, spropitné, poplatky za kameru, cestovní pojištění, letenky včetně tax a poplatků, příplatek za jednolůžkový pokoj, místní odletové taxy, dopravu na/z letiště.

Odletová mista: Praha, Vídeň, Mnichov

Cena je stanovena na základě aktuálních (k září 2015) cen místních letenek, pokud dojde ke změně cen letenek, bude nutné navýšení ceny.

Uvedená cena letenky je orientační a bude pro zájemce o zájezd poptána podle velikosti skupiny a aktuální nabídky leteckých společností.
Další informace: Kompletní přehled zájezdů

Poznávací zájezd Chile, Argentina, Bolívie, Peru - Jižní Amerika - 73 500 Kč + letenka Poznávací zájezd K VIKTORIINÝM VODOPÁDŮM  - Jižní Afrika - 49 000 Kč + letenka  -  AKCE 2019 Poznávací zájezd Polsko, Bělorusko, Rusko - Za poklady staré Rusi Poznávací zájezd Island letecky s turistikou Poznávací zájezd Pobaltím do Petrohradu - 23 700 Kč Poznávací zájezd Maroko, Španělsko - Marokem až na okraj Sahary - 31 400 Kč Poznávací zájezd NORSKEM AŽ NA NORDKAPP - 39 700 Kč
Objednejte si katalog Poznávací zájezdy CK Pangeo tours 2018
Foto a video z cest hotalbusem Pangeo tours Poznávací zájezdy cestovní kanceláře Pangeo tours