cz | de
Cestovní kancelář PangeoTours
Z dopisů našich spokojených klientů

Poznávací zájezd Slovinsko

Týden v Julských Alpách

Julské Alpy – perla Slovinska, nejmohutnější pohoří Jihovýchodních vápencových Alp, hluboká údolí, mohutné horské štíty, malebná jezera, túry v pohoří Karavanky a Triglavském národním parku

ID
termín
cena zájezdu
 
18193-01
14.09.18 - 20.09.18
10 700 Kč


1. den: odjezd z Prahy a Českých Budějovic, směr Kranjska Gora do kempu ve vesnici Dovje.

2. den: celodenní túra na poloninu na hřeben Karavanek, na vrchol Dovska Baba (1891 m), odkud je krásný výhled do Slovinska a Rakouska, přes sedlo Mlynca (1581 m) cesta zpět do zpět do kempu.

3. den: turistika v Triglavském národním parku, možnost túry pod Triglav (2864 m).

4. den: Kranjske Gore – krátká zastávka, přejezd do Itálie k Lago de Predil, koupání, přejezd do Bovle, horského městečka v srdci Julských Alp.

5. den: celodenní túra, lanovkou na chatu Postaja d Podi (2202 m) pod vrchol Prestreljenik (Monte Forato) na italsko–slovinské hranici, lehký trek bez potřeby lezeckého vybavení na Visoki Kanin (Monte Canin Alto) (2587 m) a zpět po stejné cestě k lanovce, návrat do kempu.

6. den: túra z Bovce (460 m) přes Kaninskou ves na Čuklu (1767 m), nebo okruhem na Robu a zpět do Bovce, odpoledne možnost sjet si říčku Savu na raftech, přesun do ČR.

7. den: návrat do ČR.


Cena zahrnuje: dopravu hotelbusem, stravu v hotelbusu ve formě plné penze bez nápojů, ubytování v hotelbusu, služby technického doprovodu, tištěného průvodce po trase zájezdu, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje: vstupy do objektů, národních parků a lokalit, lanovky, nápoje kromě čaje k snídani, cestovní pojištění.

Odjezdové misto: České Budějovice, Praha

Trasy jednotlivých výletů může posádka s ohledem na počasí aktuálně upravit.
Další informace: Kompletní přehled zájezdů

Poznávací zájezd Chile, Argentina, Bolívie, Peru - Jižní Amerika - 73 500 Kč + letenka Poznávací zájezd K VIKTORIINÝM VODOPÁDŮM  - Jižní Afrika - 49 000 Kč + letenka  -  AKCE 2019 Poznávací zájezd Polsko, Bělorusko, Rusko - Za poklady staré Rusi Poznávací zájezd Island letecky s turistikou Poznávací zájezd Pobaltím do Petrohradu - 23 700 Kč Poznávací zájezd Maroko, Španělsko - Marokem až na okraj Sahary - 31 400 Kč Poznávací zájezd NORSKEM AŽ NA NORDKAPP - 39 700 Kč
Objednejte si katalog Poznávací zájezdy CK Pangeo tours 2018
Foto a video z cest hotalbusem Pangeo tours Poznávací zájezdy cestovní kanceláře Pangeo tours