cz
Cestovní kancelář PangeoTours
Zatmění Slunce v Jižní Americe 2019 - poznávací zájezd Chile, Peru, BolívieCestovatel Bob doporučuje poznávací zájezdy CK Pangeo toursHotelbus Pangeo tours - typy, výhody cestováníAktuality cestovní kanceláře Pangeo tours

Náš team

Věříme, že naše cestovní kancelář je oblíbená i pro svoji rodinnou a přátelskou atmosféru, která v ní vládne od jejího vzniku. Je to proto, že v ní pracují lidé, kteří propadli kouzlu poznávaní cizích zemí, a tudíž do práce dávají celé své srdce. Jsou zkušení, protože znají svět. Tudíž i nejlépe vědí, co pro vás připravit.

A navíc: v hotelbusu je samozřejmostí osobní přístup a individuální pomoc při řešení jakékoli situace. Profesionalita, schopnost řešit zárodky obtížných okamžiků, smysl pro humor, kamarádský přístup a v neposlední řadě i kuchařské umění našich šoférů jsou docela pádné důvody, proč je mají klienti v takové oblibě.

Kancelářské zázemí CK Pangeo tours tvoří:


Tomáš Postl – ředitel

Míra Dohnal – provozní vedoucí

Bob Stupka – prodej

Šárka Šnejdová - prodej

Gabriela Mocová - prodej

Jana Máchová – účetní

 

z leva: Tomáš Postl, Míra Dohnal, Jana Máchová, Šárka Šnejdová, Gabriela Mocová, Bob Stupka

Naši řidiči


Míra Dohnal
Míra Dohnal
Za volantem projel Severní i Jižní Ameriku, Afriku a celou Evropu, takže zná všechny naše trasy jako své boty. A o každém místě dokáže zajímavě vyprávět.
Pavel Fuxa
Pavel Fuxa
(na fotografii uprostřed)
Dnes již stálý člen týmu, můžete se s ním setkat na cestách po Evropě i Africe, ale jeho hlavní doménou je Latinská Amerika, kterou s vámi bezpečně projede po cestách i necestách a ukáže vám nejzajímavější místa. Tento kout světa se mu dostal hluboko pod kůži, takže za mořem tráví většinu roku.
Bohouš „Bob“ Stupka
Bohouš „Bob“ Stupka
Účastník většiny našich pionýrských cest. Za volantem nezničitelné liazky jménem Jessica absolvoval většinu prvních cest po Jižní Americe. Vždy ji bezpečně dovedl možnými i nemožnými cestami od Venezuely po Ohňovou zemi, z Ria do Limy a zase zpět. Jeden z nejplatnějších členů týmu, výborný parťák a skvělý kytarista.
Martin Fuka
Martin Fuka
S Martinem se potkáte pouze v Latinské Americe, kde žije se svou rodinou více jak 5let. Mluví plynně Španělsky a Anglicky.
Jirka Štěpánek
Jirka Štěpánek
„Staronový“ člen našeho týmu, první cesty s našimi hotelbusy absolval už za doby Aqua Clubu, potkat se s ním můžete na zájezdech po celé Evropě, zemích Blízkého východu a Maroku.
Pavel „Krtek“ Kratochvíl
Pavel  „Krtek“ Kratochvíl
Jezdí od osmnácti let. Začínal na rozvozu pečiva po Českých Budějicích. Od té doby se vypracoval přes dodávky a malé náklaďáky až na kamion. Najezdil přes milion kilometrů a nyní brázdí s hotelbusem cesty po celé Evropě. Jeho doménou je Maroko, Island, Španělsko a Portugalsko. Má rád hudbu a čas od času s sebou vozí na zájezdy i kytaru.
Milan Faktor
Milan Faktor
Zkušený řidič který je v jižní Africe jako doma. Výjimečně s Vámi pojede i po jižní Americe.
Petr Velička
 
Petr Velička 
Náš nový objev. Petr již mnoho let žije v Jihoafrické republice. Dokonalá znalost místních poměrů je velkým přínosem pro naše africké cesty. Bohaté zkušenosti za volantem získal během několikaletého působení v USA, kde projel s kamiony nejrůznějších značek celý kontinent.
Dalibor Nápravník
Dalibor Nápravník
S tímto řidičem můžete poznat především evropské státy. Jeho oblíbenou destinací je Island.
Tomáš Polívka
Tomáš Polívka
(na fotografii vlevo)
Rovněž dlouholetý harcovník všech našich cest. Neznámou pro něj nepředstavuje žádná trasa v Evropě, ale ani ve Střední a Jižní Americe. Navíc výborný mechanik. Vtipný vypravěč a oblíbenec stálé klientely.
 

Naši průvodci

 

Pavel Zvolánek
Pavel Zvolánek
(na fotografii vpravo)
Po mnoha letech cestování po jihovýchodní Asii se usadil v Indonésii, kde svůj čas dělí mezi indonéskou manželku, psaní turistických průvodců, spolupráci s českými médii a péči o klienty CK Pangeo tours. Všechny podoby jihovýchodní Asie rád představí i vám.
Martin Primas
Martin Primas
Poté, co procestoval půlku světa, našel svůj osobní ráj na Filipínách, kde žije se svojí filipínskou ženou. Dokonalá znalost prostředí je zárukou, že se dostane – a spolu s ním i vy – do míst, kam se běžný turista normálně nepodívá. Má patnáctiletou zkušenost s cestováním zejména po jihovýchodní Asii, Blízkém a Středním východě.
Eva Mahrová
Eva Mahrová
S průvodkyní Evou můžete navštívit Indii.
Poznávací zájezd Polsko, Bělorusko, Rusko - Za poklady staré Rusi Poznávací zájezd Skotsko, Irsko, Anglie - Keltská odysea Poznávací zájezd Island - lodí a letecky Poznávací zájezd Maroko, Španělsko - Marokem až na okraj Sahary Poznávací zájezd Finsko, Švédsko, Rusko, Estonsko, Litva, Lotyšsko, Polsko: Karélie - severská sága Poznávací zájezd K VIKTORIINÝM VODOPÁDŮM  - Jižní Afrika Poznávací zájezd Norsko, Dánsko, Finsko, Švédsko - Norskem až na Nordkapp
Objednejte si katalog Poznávací zájezdy CK Pangeo tours 2018
Foto a video z cest hotalbusem Pangeo tours Poznávací zájezdy cestovní kanceláře Pangeo tours